Novinky

7 nových programů RIO TV v Přešticích a Holýšově

RIO Media rozšiřuje od tohoto dne programovou nabídku digitální televize o více jak 7 TV programů v SD i HD kvalitě a 17 programů českého i slovenského rozhlasu.

Nově tak můžete sledovat ČT1, ČT2 i ČTsport v HD kvalitě nebo potěšit děti novým dětským kanálem ČT:D, na kterém je ve večerních hodinách připraven kulturní koktejl jako ČTart pro dospělé obdivovatele umění. Potřebujete-li upustit trochu páry, přepněte si na hudební Retro Music TV nebo Pohodu – Relax, který je určen pro celou rodinu a chystá se nabídnout zábavné pořady s předními českými baviči. V opačném rozpoložení zkuste naopak Rebel s rockovými peckami a motorkářským magazínem. Pro dvojjazyčné diváky jsme přidali také Das Erste, „první německou televizi“, nebo arte HD, prestižní kulturně zaměřenou stanici, jež vysílá paralelně německy a francouzsky. V Přešticích můžete navíc nově sledovat také regionální Plzeňskou „jedničku“ a TV Noe.

Máte-li chuť pouze na hudební doprovod při vaření, úklidu nebo jen tak pro dobrou náladu, nalaďte si nově Vivu, Country Rádio, Rádio Beat, Proglas a mnohá další.

Pro plynulou aktivaci nových kanálů je však zapotřebí, abyste proladili své DVB-T set-top-boxy či TV s integrovaným DVB-T tunerem. V Přešticích je v případě anologového příjmu také potřeba přeladit programy Nova, ČT sport a Prima Cool, které jsme museli z důvodu uvolnění prostoru pro nové multiplexy přesunout na jiné kmitočty. Pro hladký provoz Vašich přijímačů je podle našich zkušeností nejlepší, když z menu uvedete přístroj nejprve do továrního nastavení a funkcí automatického ladění provedete vlastní úkon. Aktuální seznam digitálních i analogových programů v případě manuálního ladění naleznete zde.

Vaše RIO Media

 

Všechny zprávy >