Novinky

RIO TV v Jihlavě má o 7 kanálů navíc

V Jihlavě se od 29.10. rozrostla programová nabídka digitální televize RIO TV o více jak 7 TV programů v SD i HD kvalitě a 17 programů českého i slovenského rozhlasu.

Nově tak můžete sledovat ČT1 i ČT2 v HD kvalitě nebo potěšit děti novým dětským kanálem ČT:D, na kterém je ve večerních hodinách připraven kulturní koktejl jako ČTart pro dospělé obdivovatele umění. Potřebujete-li upustit trochu páry, přepněte si na hudební Retro Music TV nebo Pohodu – Relax, který je určen pro celou rodinu a chystá se nabídnout zábavné pořady s předními českými baviči. V opačném rozpoložení zkuste naopak Rebel s rockovými peckami a motorkářským magazínem. Pro dvojjazyčné diváky jsme přidali také Das Erste HD, „první německou televizi“, nebo arte HD, prestižní kulturně zaměřenou stanici, jež vysílá paralelně německy a francouzsky.

Máte-li chuť pouze na hudební doprovod při vaření, úklidu nebo jen tak pro dobrou náladu, nalaďte si nově Vivu, Country Rádio, Rádio Beat, Proglas a mnohá další.

Pro plynulou aktivaci nových kanálů je však zapotřebí, abyste proladili své DVB-T set-top-boxy či TV s integrovaným DVB-T tunerem. Pro hladký provoz Vašich přijímačů je podle našich zkušeností nejlepší, když z menu uvedete přístroj nejprve do továrního nastavení a funkcí automatického ladění provedete vlastní úkon. Aktuální seznam digitálních i analogových programů v případě manuálního ladění naleznete zde.

Vaše RIO Media
Všechny zprávy >