Novinky

Digitální televize v Benešově – až 10 nových programů

RIO Media obohatila nabídku digitální televize v Benešově o více jak 10 TV  programů v SD i HD kvalitě a 17 programů českého i slovenského rozhlasu.

Nalaďte si nově ČT1, ČT2 i ČTsport v HD kvalitě i u Vás doma! RIO TV myslí i na děti, které se mohou pohroužit do pohádkového světa ČT:D. Ve večerních hodinách je pak vystřídají umělecky interesovaní rodiče a starší sourozenci u kulturního kotejlu ČTart, která se s dětským kanálem střídá na stejné frekvenci. Kanály Pohoda – Rebel a Retro Music TV žánrově doplňují již vysílaný program Pohoda – Relax (dříve TV Pohoda). Zatímco Relax je určen pro celou rodinu a chystá se nabídnout zábavné pořady s předními českými baviči (Petr Novotný, Jiří Krampol), Rebel se zaměřuje na rockovou hudbu a její historii, můžete se těšit jak na hitparády, tak třeba na motorkářský magazín. Do třetice, název Retro Music TV mluví sám za sebe, na jejích vlnách můžete čekat Whitney Houston, Jamese Browna, Queeny nebo také Pink Floyd. Pro dvojjazyčné diváky jsme přidali také Das Erste, „první německou televizi“, nebo arte HD, prestižní kulturně zaměřenou stanici, jež vysílá paralelně německy a francouzsky.

Máte-li chuť pouze na hudební doprovod při vaření, úklidu nebo jen tak pro dobrou náladu, nalaďte si nově Vivu, Country Rádio, Rádio Beat, Proglas a mnohá další.

Pro plynulou aktivaci nových kanálů je však zapotřebí, abyste proladili své DVB-T set-top-boxy či TV s integrovaným DVB-T tunerem, tak i klasické televize v případě analogového příjmu. Pro hladký provoz Vašich přijímačů je podle našich zkušeností nejlepší, když z menu uvedete přístroj nejprve do továrního nastavení a funkcí automatického ladění provedete vlastní naladění. Pro případné ladění v manuálním režimu naleznete příslušné kmitočty digitálních i analogových programů  zde.

Vaše RIO Media

Všechny zprávy >