Novinky

Rozšíření programové nabídky HFC v dalších městech

RIO Media rozšiřuje v těchto dnech programovou nabídku DVB-T o další SD a HD programy v Berouně, Klatovech, Moravské Třebové, Mnichově Hradišti, Rakovníku, Roudnici nad Labem, Štětí a Vlašimi. (Upozorňujeme, že příjem HD programů je možný pouze na přijímačích či set-top boxech s podporou videa AVC/H.264 a zvuku MPEG1, MPEG2 a AC3). Jedná se o kanály Jednotka, Dvojka, Óčko, Óčko Gold, TV Pohoda, Active. Z tohoto důvodu bylo nutné provést posun programů v analogové TV MINI a aktualizaci obsahu jednotlivých multiplexů v rozsahu obou nabídek.

Pro plynulou aktivaci nových programů je však zapotřebí, abyste znovu proladili své DVB-T set-top-boxy či TV s integrovaným DVB-T tunerem, v případě analogového příjmu i klasické televize. Doporučujeme z menu uvést přístroj do továrního nastavení a poté funkcí automatického ladění v režimu „síť“ (může mít různé názvy – např. dle poskytovatele, NIT tabulka atp.) provést vlastní naladění.

Příslušné kmitočty digitálních i analogových programů naleznete zde.

Za nepříjemnost spojenou se znovunastavením Vašich přijímačů se omlouváme a doufáme, že ji rozšíření počtu dostupných programů plně vynahradí.

Vaše RIO Media

Všechny zprávy >