Novinky

RIO Media u slavností v Doksech a Zahrádkách

Ve dnech 18.8. a 24.8.2013 jsme se zúčastnili tradičních letních akcí na Českolipsku – Městských slavností v Doksech a každoročních Zahrádeckých slavností jako partneři módní přehlídky, která doplnila bohatý program obou slavností a přispěla tak ke skvělé atmosféře. Zatímco v Zahrádkách místní událost obohatila vystoupení Marcely Březinové či Vladimíra Hrona, v Doksech se slavnosti nesly v duchu ochrany přírody s mottem „Odpad z nebe nespadl“, jak můžete vidět na našich fotografiích.

Naše hostesky po celou dobu roznášely letáčky se speciální nabídkou super rychlého internetu až 100 Mb/s, ke kterému teď od nás můžete navíc získat Wi-Fi router zdarma. Akční nabídka připojení k internetu platí jak pro Doksy a Zahrádky, tak celé Českolipsko – zejména Českou Lípu, Nový Bor, Jablonné v Podještědí, Stráž pod Ralskem, Mimoň, Zákupy, Svor a mnohá další. Dostupnost služeb si můžete ověřit osobně v naší prodejně v České Lípě na náměstí T.G. Masaryka 132, telefonicky na zákaznické lince 844 746 746 nebo emailem na info@riomedia.cz.

V případě, že jste tyto regionální události propásli, ať už kvůli dovolené nebo naopak práci, nenechte si pak ujít nadcházející Loučení s létem, které se bude konat v České Lípě na Slovance u restaurace Tankovka, kde Vám opět jako partneři akce zajistíme skvělý program!


Všechny zprávy >