Novinky

Nové programy v Olomouci a Prostějově

RIO Media rozšiřuje od tohoto dne programovou nabídku DVB-T o další SD a HD programy (příjem HD programů je možný pouze na přijímačích či set-top boxech s podporou videa AVC/H.264 a zvuku MPEG1, MPEG2 a AC3). Z tohoto důvodu bylo nutné provést posun programů v analogové TV MINI a aktualizaci obsahu jednotlivých multiplexů v rozsahu obou nabídek.

Proto Vás, vážení zákazníci, prosíme, aby jste si znovu proladili jak své DVB-T set-top boxy nebo televize s integrovaným DVB-T tunerem, tak i klasické televize v případě analogového příjmu. Pro hladký provoz Vašich přijímačů je podle našich zkušeností nejlepší, když z menu uvedete přístroj do továrního nastavení a poté funkcí automatického ladění v režimu „síť“ (může mít různé názvy – např. dle poskytovatele, NIT tabulka atp.) provedete vlastní naladění.

V sekci Frekvenční plány případně najdete příslušné kmitočty distribuovaných digitálních i analogových programů a jejich celý seznam.

Za nepříjemnost spojenou se znovunastavením Vašich přijímačů se omlouváme a doufáme, že ji rozšíření počtu dostupných programů plně vynahradí.

Vaše RIO Media

Všechny zprávy >